Ekologiczne wieszaki tekturowe

Ekologia w dzisiejszych czasach stała się nie tylko modna, ale i konieczna – wie o tym coraz więcej przedsiębiorców jak i konsumentów. Firmy wprowadzające do swojej działalności produkty ekologiczne w skuteczny sposób komunikują otoczeniu, że ekologia nie jest im obojętna i że warto mieć ją na uwadze w każdym aspekcie swojego życia.

Z pewnością, produktem w 100% ekologicznym i bezpiecznym dla środowiska jest wieszak odzieżowy wykonany z tektury. Nadaje się do recyklingu, dzięki czemu po jego zużyciu nie zanieczyści środowiska naturalnego. Dodatkowo, może stać się skuteczną formą reklamy.

Nasze wieszaki na odzież wykonane zostały z twardej tektury, są więc zarazem trwałe jak i ekologiczne. Na każdym z nich proponujemy nadruk, który z powodzeniem będzie reklamował każdą firmę.

Tradycyjne wieszaki druciane czy plastikowe są dużo mniej przyjazne naturze i nie dają możliwości umieszczenia na nich odpowiedniego nadruku. Wieszak ubraniowy z tektury, jest nie tylko praktyczny, ale też nie narusza równowagi ekologicznej.

Nośnik reklamowy w postaci wieszaka to innowacyjny pomysł, który zaskakuje i zachwyca. Nie jest jeszcze zbyt popularny, dlatego każdy konsument będzie usatysfakcjonowany takim prezentem. Świetnym pomysłem jest także rozprowadzanie wieszaków ubraniowych z tektury z nadrukiem reklamowym, np. poprzez sieć pralni.

Przeprowadzki Warszawa – Tanio

Zobacz: napiwki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *